ВИЛА АНА – НЕА ФЛОГИТА 2018

Н Е А    Ф Л О Г И Т А

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со поплочено шеталиште кое е популарно во вечерните часови. Морето е особено топло. Морското дно е плитко, кое резултира со популарноста на морските спортови. По должината на морето постојат многу таверни, продавници, слаткари, кафулиња и ноќниФлогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со поплочено шеталиште кое е популарно во вечерните часови. Морето е особено топло. Морското дно е плитко, кое резултира со популарноста на морските спортови. По должината на морето постојат многу таверни, продавници, слаткари, кафулиња и ноќниклубови.

Вила Ана се наоѓа на 20 метри оддалеченост од плажа во Неа Флогита. Располага со трокреветни студија опремени со кујна, бања, балкон, ТВ и клима (вклучена во цената).

– 10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31/03/2018

АНА

апартман

МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
19 26 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01 08

15

Ноќи

7* 7* 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7* 7*

7*

1/3

45

промо

55

промо

95

80

125

105

140 260 290 300 350 355 355 355 355 175 145 115 95

75

Резервирајте
Резервирајте

 

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).УСЛОВИ

  • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
  • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
  • При сместување во студијата 1/3  потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
  • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
  • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
  • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%
  • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
  • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две последователни смени)!!!

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ: 

од Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
од Куманово во 04:15 ч. (Макпетрол, автопат)
од Кочани во 04:30 ч. (паркинг пред Судот)
од Штип во 05:00 ч. (нова пошта)
од Велес во 05:45 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
Поаѓање од Неа Флогита во 14:30 ч.

ЛЕТУВАЈТЕ СО Т.А. М Е Т Ф И Л