Апартман Филипос – КАЛИТЕА

Апартман Филипос се наоѓа во елитна населба на комплекс од хотели и вили и е на 50 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Во негова близина се наоѓа градскиот парк. Располага со 62 м квадратни, со две 1/2 соби, плус едно легло во дневниот престој, со комплетно опремена кујна (шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV.

ПЕРИОД

1/2+1/2
МАЈ

40 €

ЈУНИ

60 €

01.07.
20.07.

70 €
80 €

01.08.
20.08.

80 €
70 €

01.09.
10.09.

70 €
55 €

ОКТОМВРИ

40 €


*Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд).

УСЛОВИ 

  • Цените се дадени за наем од ден
  • Минимум престој од 7 ноќи
  • Во собите  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа.
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време.
  • Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот.
  • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур.
  • Задолжително патничко осигурување.

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА  М Е Т Ф И Л