ВИЛА КОСТА 1 И КОСТА 2 – ПОЛИХРОНО

Полихроно – Вила Коста 1

 Вила Коста 1 се наоѓа на 100 метри оддалеченост од плажата во Полихроно одделен од други објекти на приземје. Располага со спална соба и два кревети во дневниот престој. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ, wifi и Клима вклучена во цената .

 

Термин Ноќевања Коста 1
1/4
    Редовна  цена
26.05. 7 НАЕМ 139
02.06. 7 НАЕМ 179
09.06. 7 НАЕМ 229
16.06. 7 НАЕМ 269
23.06. 7 НАЕМ 309
30.06. 7 НАЕМ 339
07.07. 7 НАЕМ 379
14.07. 7 НАЕМ 429
21.07. 7 НАЕМ 429 €
28.07. 7 НАЕМ 429 €
04.08. 7 НАЕМ 429 €
11.08. 7 НАЕМ 429 €
18.08. 7 НАЕМ 379 €
25.08. 7 НАЕМ 319 €
01.09. 7 НАЕМ 269
08.09. 7 НАЕМ 219 €
15.09. 7 НАЕМ 169

 

Цените се изразени во евра, плаќање во денарска протввредност 1е = 62мкд

Полихроно – Вила Коста 2

 Вила Коста 2 се наоѓа на 80-тина метри оддалеченост од плажата во Полихроно на втор спрат. Располага со две спални соби, дневен престој каде што има можност за сместување на едно лице, кујна и трпезарија. Апартманот е опремен со кујна, бања, балкон, ТВ,wifi и Клима вклучена во цената .

 

Термин Ноќевања Коста 2
1/4+1+1 Дуплекс
    Редовна  цена
26.05. 7 НАЕМ 169
02.06. 7 НАЕМ 239
09.06. 7 НАЕМ 309
16.06. 7 НАЕМ 339
23.06. 7 НАЕМ 389
30.06. 7 НАЕМ 419
07.07. 7 НАЕМ 479
14.07. 7 НАЕМ 569
21.07. 7 НАЕМ 595
28.07. 7 НАЕМ 595
04.08. 7 НАЕМ 595
11.08. 7 НАЕМ 595
18.08. 7 НАЕМ 569 €
25.08. 7 НАЕМ 449 €
01.09. 7 НАЕМ 339
08.09. 7 НАЕМ 239 €
15.09. 7 НАЕМ 209

 

Цените се изразени во евра, плаќање во денарска протввредност 1е = 62мкд

 

Напомени:

– Цените се однесуваат за наем на студио или апартман за 7 ноќевања 

– Автобуски превоз:

возрасни 35€,

деца 02 – 12г. 25€,

  – до 2 г. Не плаќаат превоз и немаат седиште

Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

Климата е вклучена во цената

– Во студијата и апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет ( број на крeвети ) преку дозволениот може да се смести дете до 5 години, во кревет со родител ( по одобрени на домаќинот)

– Важечка резервација се смета со 30% аванса уплата. Целосна доплата на аранжман 10 дена пред поаѓање

– Собите се превземаат по 13 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време

– 24 часа пред поаѓање да се информирате за потврда на информацијата како и за времете и местото на поаѓање

Задолжително патничко осигурување

– Поаѓање од Скопје, во утринските часови (состанок на групата 30 минути порано)

–  Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.