ВИЛА САРИЗАС – СИВИРИ 2018

С И В И Р И – Х А Л К И Д И К И

Апартмани САРИЗАС   –  7 ноќи

Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнска опрема), тоалет, балкон од кој се гледа прекрасното зајдисонце.

– 10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31/03/2018

Саризас

апартман

МАЈ

ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ

СЕПТЕМВРИ

26

02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01 08

15

Ноќи

7* 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7* 7*

7

1/3 + 1

55

промо

80 105 130 250 300 330 345 345 345 345 330 160 130 115 95 70

1/4 + 1

55

промо

85 110 135 270 310 350 365 365 365 365 350 165 135 120 100

75

1/5

 

55

промо

85 110 135 280 320 360 375 375 375 375 360 165 135 120 100

75

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ 

  • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
  • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
  • При сместување во апартманите 1/3+1, 1/4+1 и 1/5 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
  • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
  • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
  • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%
  • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
  • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две последователни смени)!!!

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

од Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
од Куманово во 04:15 ч. (Макпетрол, автопат)
Од Кочани во 04:30 ч. (паркинг пред Судот)
Од Штип во 05:00 ч. (нова пошта)
Од Велес во 05:45 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
Поаѓање од Сивири во 14:00 ч.

ЛЕТУВАЈТЕ СО Т.А. М Е Т Ф И Л